خدمات تامین نیروی کار شرکت حساب گستر آراز نمایندگی سلماس و.....

با توجه به اینکه جويندگان کار براي معرفي به مراکز کار و دريافت آموزش و همچنين کارفرمايان براي جذب نيرو مي توانند به شرکت حساب گسترآرازنمایندگی سلماس مراجعه کنند.اهم فعالیت های ما به شرح زیزر میباشد.
تسهيل در امر جذب نيروي کار براي بنگاه هاي اقتصادي ، صرفه جويي در هزينه براي تامين نيروي کار و کسب فرصت هاي شغلي ، از اهداف اصلي راه اندازي خدمات تامین نیروی کار است .
اين شرکت علاوه بر ارائه خدمات مذکور امکان گردآوري اطلاعات و آمار جويندگان کار و برنامه ريزي براي توسعه فرصت هاي کار و همچنين ارائه مشاوره شغلي را فراهم مي سازد.
از ابتداي فعاليت وزارت کار و اموراجتماعي در دوره جديد بحث ساماندهي اطلاعات بازار کار مطرح شد چرا که اين اطلاعات شرايط را براي برنامه ريزي دقيق فراهم مي سازد.
پس از ثبت نام از کارجويان و کارفرمايان سعي خواهد شد که طي دو تا سه ماه به متقاضيان کار که در این شرکت ثبت نام کرده اند ، اعلام شود که براي آموزش و مشاوره شغلي و در صورت اعلام نياز به کدام مرکز پذيرش نيروي کار مراجعه کنند.
اين شرکت قصد دارد با گردآوري اطلاعات بازار کار به ساماندهي و آموزش فارغ التحصیلان جویای کارخصوصادررشته حسابداری باهدف آموزش نرم افزارهای پیشرفته همچون قیاس وملک و... بپردازد تا جويندگان کار ضمن مهارت اموزی خاص آماده ورود به بازار کار شوند.
 همچنین شرايطي فراهم خواهیم  کرد تا جويندگان کار بتوانند بدون مراجعه حضوري مشخصات خود را در اختيار مراکز پذيرش نيرو قرار دهند.

منتظراطلاعیه های شرکت حساب گسترآراز سلماس دراین زمینه باشید.

+ نوشته شده در  ۸۹/۰۱/۱۵ساعت ۱۳:۰ بعد از ظهر  توسط   |